Trailer
27.11.2016

Omlouváme se, ale tento týden jsme nestihly updatovat náš server na verzi 1.11 jak jsme minule slíbily. Je to jednak z důvodu, že ne všechny pluginy jsou na verzi 1.11 a my musíme čekat na jejich aktualizaci. Update se proto přesouvá na dobu neurčitou. Děkujeme za pochopení.
nejdeserver.png
Také si Vás dovolujeme upozornit na novou Vánoční soutěž o Lego Minecraft! Více informací již příští týden!
20.11.2016

Vyšla nový verze Minecraft 1.11 a všichni se už určitě těšíme až si vyzkoušíme v multiplayeru. Náš server přejde na tuto verzi nejspíše příští týden.
1.7.2016

S velkou radostí vám oznamujeme, že se již můžete připojit na náš server, který má IP 89.203.248.23:25075
Přejeme hodně zábavy! :-)
serverfotka.png
26.6.2016

Přípravy na spuštění serveru jsou v plném proudu, admin tým má jen necelých 5 dní na výstavbu spawnu, 1. července 2016 se server otevře veřejnosti. Podívejte se na oficální teaser již teď!
Zdravím, rád bych Vás informoval o tom, že jsem se rozhodl rozjet Minecraft server pro lidi co si chtěji zahrát pravý survival! Na serveru bude jen omezené množství pluginů, aby se nekazil požitek ze hry. Nebudou však chybět teleporty, residence a eventy! Těšíme se na Váš!
Ahoj, dovoluji si vás upozornit o následujících věcích, které se stanou na serveru.
Aktuálně probíhá stavba a testování paneláků. Paneláky následně budou kopírovány a budou tvořeny obří sídliště po celé mapě.
První sídliště bude hned u spawnu a první panelák se zkopíruje až v lednu 2015. Bude několik druhý paneláků.
Šesti patrové, jedenácti patrové a moderní, které budou mít různé tvary atd.
naweb.png
Dnes večer proběhne údržba na našem serveru! Co se změní?
-PVP se vypne
-Snížení slotů
-A mnohem víc!
ns.png
Zdravím, předem se chci omluvit, za delší neaktivitu co se týče článku, nicméně server stále jel, ale nyní
je tam nová mapa. Omezená, ale dost velká. Přejeme pěknou hru.
mcs.jpg
O Minecraft má zájem například EA a další velké firmy. Mojang však vždy řekl, že se nic prodávat nebude. Teď je tu však Microsoft, který si koupí rovnou celý Mojang AB.
Microsoft by za to měl zaplatit 43 miliard korun. Stát by se tak mělo ještě tento týden.
Pokud se bojíte velkých změn tak se nejspíše být nemusíte, Microsoft bude totiž jen vlastníkem a na Minecraftu by měl dál pracovat Jen Bergensten a jeho tým.
lg.png
Nové Minecraft LEGO by mělo vyrazit do obchodů už tento podzim! A nečeká na nás jen jedna stavebnice, ale rovnou 6 stavebnic!
První stavebnice nese název The Ender Dragon. I přesto, žeuž máme LEGO The End tak set The Ender Dragon je jakou si kopií. Má však daleko víc možností. Je tu nový panáček Steva v diamantovém brnění a endermani jsou nyní o něco větší. Druhou sadou je Minecraft The Farm. Další zajímavá kolecke, protože jak z názvu poznáte jedná se o farmu. Čekají tu na vás nové postavičky, jako je kostlivec, kráva a ovce. Samozřejmě nechybí ani Steve. Dalším setem, který stojí za zmínku je The Creative Box. Je to jednoduše směs různých bloků a můžete si sami postavit co chcete. Další kolecke pak jsou The First Night, The Mine a The Cave.
1
Anketa

Jaký mod hrajete nejčastěji?

Survival (84 | 64%)
Creative (36 | 27%)
Hardcore (10 | 8%)
Adventure (2 | 1%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one